Diskusijų sala

pats šilčiausias diskusijų forumas paaugliams priešais jūsų akis!


  ką tik atvykusiems!

  Share
  minty fox
  minty fox
  I eat cake because it's somebody's birthday somewhere

  ● pranešimų skaičius : 4558
  ● atsiradau : 2010-09-25
  ● man metų : 20
  ● aš esu iš : -

  ką tik atvykusiems!

  Rašyti by minty fox on 3rd Spalis 2015, 7:28 pm

  Ilgai kivirčijomės tarp administratorių, kol galiausiai priėjome išvadą, jog forume nesenai atsiradusiems žmogeliukams reikia švelnaus spyrio į minkštąją sėdynę. Žinoma, ne tiesiogine prasme. Pristatome jums tai, ką šviežias atvykėlis privalo padaryti pirmiausia. Tikimės, jog tai atneš naudos ir visas pritapimo procesas įvyks daug greičiau, nei pačiam studijuojant visą forumą nuo a iki z.
  1 žingsnis.
  Vos tik prisiregistravę, nariai tiesiog privalo susipažinti su forumo tvarka, tad tiesiu taikymu neria į "forumo širdies" dalį forume, kuriame netrukus išvysta žaviai tarp kitų temų įsispraudusią taisyklių skiltį. Kad būtų papraščiau, tiesiog spauskite ŠTAI ČIA

  2 žingsnis.
  Susipažinę su forume esančiomis taisyklėmis galite savimi didžiuotis ir  trumpam pasidžiaugti atliktu žygdarbiu (juk ne kiekvienas sugeba taip imti ir persiskaityti taisykles!). Visdėlto, darbai niekuomet nelaukia, tad tiesiu taikymu žygiuokite čia:


  Tai forumo viršuje esanti nuorodą į jūsų aprašymą, kuriame glūdi visa informacija apie jus pačius, mielieji. Pažvelkime vidun, shall we?


  Aprašyme yra 10 skilčių, kuriuose yra talpinama didžioji dalis jūsų informacijos. Vardan visiško supratimo, kas gi čia per aukščiausios klasės chaosas, leiskite man pristatyti kiekvieną skiltį atskirai. 
  Informacija:

  Tai pirmoji skiltis, kurioje talpinama pagrindinė informacija, kuri bus rodoma jūsų profilyje rašant pranešimus diskusijose arba kitose temose. 


  Aš užpildžiau tuos laukelius, kuriuos užpildyti man pasirodė labiausiai reikalinga. Todėl metas susipažinti su visais laukeliais, esančiais informacijos skiltyje. Kodėl nepabandžius?
  Pati svarbiausioji dalis yra pirmoji skilties dalis, kurioje laukeliai pažymėti juosva spalva.


   Įspėjimų skiltį gali pildyti tik forumo moderatoriai arba administratoriai. Įspėjimų paišymo sistema nariui nepritaikyta - už nusižengimus jį vertina ir skiria bausmes forumo valdžia. Vardą, manau, jog mokate visi atmintinai ir man net neverta sakyti, ką į šį laukelį reikia įrašyti. Lytį, lygiai taip pat kaip ir vardą, žinote tikrai visi, tad pažymėkite jus atitinkantį variantą. Gimimo dienos datą įrašyti nėra būtina, tačiau jeigu norite sulaukti šiltų pasveikinimų gimtadienio proga - galite suvesti duomenis. Miestas ar gyvenvietė taipogi nėra pats būtiniausias dalykas, tačiau jeigu norite, jog kiti žinotų iš kur esate - nesidrovėkite ir pripaišaliokite pavadinimą šiame laukelyje. Laukelis "apie mane" reiškia tik viena - čia privalote pora paprastų sakinių apibūdinti savo asmenybę. Tokiu būdu žmonės jausis drąsesni, siekdami susipažinti su jumis. Jeigu turite kokį gyvenimo moto ar citatą, kuria vadovaujatės arba ji tiesiog pasirodė jums labai graži - galite ją užrašyti "Citatos trupinėlis" laukelyje. Pagrindinės informacijos dalį baigėme. Užpildę visus jums reikiamus laukelius nepamirškite paspausti mygtuko "Siųsti" apačioje, antraip visa informacija, kurią įvedėte, neišisaugos.

  Parašas:

  Kadangi praleidžiame "Nustatymų" skilties dalį (ji nėra ypatingai svarbi), tiesiu taikymu judame prie kitos. Tai parašo skilties dalis, kuri taipogi bus matoma jums rašant pranešimus forume. Norėdami gražaus parašo, galite įsidėti gražų gif'ą, frazę ar nuorodą - nesvarbu kas tai, svarbiausia, kad jums patiktų tai, ką užsidėjote kaip parašą.


  (Labai tingėjau kurti naują užfiksuotą vaizdą, tad tebūnie. Po brūkšnio einantis paveiksliukas (realybėje judantis, tad galima sakyti, jog tai yra gif'as) ir yra ta parašo skiltis, kurią užpildėte anksčiau.)

  Avataras:

  Avataras, tai jūsų pasirinktas paveiksliukas, kuris rodomas jums rašant pranešimus forume. Forume nuspręsta, jog avataras neturi viršyti 100 pikselių, tad susitardami šią tvarką norėtumėme ir palaikyti. Avatarą į forumą galima įkelti dviem būdais - per kompiuterį (spaudžiant "Choose File") arba iš url, įdedant nuorodą. Avatarų galima rasti jų gimtinėje - tinklaraščių svetainėje livejournal.com (http://stock-icons.livejournal.com/ - galite pasieškoti daugiau avatarų šioje arba kitose svetainėse bei google.com). Jeigu visai neturite patinkančios ikonos, galite paspausti mygtuką "Rodyti galeriją", kurioje yra keletas šablonišku būdu sukurtų avatarų. Jie skirti forumo nariams, siekiančiams kuo paprasčiau išsisukti iš situacijos. Nepamirškite įkėlę paveiksliuką spausti "Siųsti". 

  Kiti:
  Savo nario profilį galite susieti su facebook.com paskyra. Tokiu būdu lengviau prisijungsite prie forumo, o ir juo bus daug paprasčiau naudotis. 

  Apžvelgėme pagrindines ir svarbiausias skiltis, o jeigu kyla klausimų dėl papildomų skilčių, galite iškilusius klausimus atsiųsti privačia žinute administracijai.
  3 žingsnis
  Kadangi atlikote pusę darbo prieš tapdami tikru forumo nariu, jums teks atlikti dar vieną labai svarbų darbą. Taip, tai susikurti aprašymą ŠIČIA, paspaudus mygtuką "Nauja tema". Trumpai prisistatykite kitiems forumo nariams, papasakokite apie tai, ką mėgstate, o ko ne ir panašiai. 
  4 žingsnis
  Jūs patys šiauniausi ir geriausi! Dabar galite keliauti ir lieti savo mintis bei nuomonę įvairiausiais aspektais! Sveikiname tapus pačiu tikriausiu persikėliu ir teisėtu šio forumo gyventoju!


  Paskutinį kartą redagavo minty fox, 4th Spalis 2015, 12:12 pm. Redaguota 1 kartą


  ___________________________________
  that moment when you hold your favorite piece of food
  minty fox
  minty fox
  I eat cake because it's somebody's birthday somewhere

  ● pranešimų skaičius : 4558
  ● atsiradau : 2010-09-25
  ● man metų : 20
  ● aš esu iš : -

  Re: ką tik atvykusiems!

  Rašyti by minty fox on 3rd Spalis 2015, 7:29 pm

  Kaip įkelti nuotrauką į pranešimą?:  Prieš rašydami pranešimą, apsidairykite ir išbandykite visus mygtukus. Norint įkelti nuotrauką, paspauskite ikonėlę, parodytą viršuje.


  Paspaudus ikonėlę, jums iššoka lentelė. Ji reikalauja įvesti nuotraukos url, kurią trokštate įdėti į forumą. Nuotraukos aukštį bei ilgį galite susireguliuoti patys, tačiau tai nėra būtina.


  Nukopijuojate paveikslėlio nuorodą.


  Ir ją įklijuojate į pirmąjį lentelės laukelį. Atlikę šį darbą paspaudžiate "Insert".


  Tadaaa!


  ___________________________________
  that moment when you hold your favorite piece of food

   Dabar yra 24th Sausis 2019, 10:20 am